Technika natrysku pianki PUR - Pianki PUR - Ocieplanie pianką w USA i w Europie

Pianki PUR
izolacja przyszłości dostępna dziś
Przejdź do treści

Technika natrysku pianki PUR

Techniki natrysku pianki są różne, ale najważniejsze jest właściwe przetworzenie pianki. Aby zrobić to dobrze trzeba w pierwszej kolejności zadbać o maszynę natryskową, zwaną także reaktorem do pianki PUR. Na rynku dostępne są tanie, chińskie maszyny, ale w większości fachowcy stawiają raczej na urządzenia renomowanych producentów, które dają możliwość większej kontroli nad procesem przetwarzania poliuretanów.

Ważna sprawą jest to, aby dwa składniki zostały prawidłowo wymieszane, a to może odbywać się tylko w konkretnych warunkach temperaturowych i w określonych ciśnieniach dlatego tak ważne w maszynach są urządzenia pomiarowe.

Finalnym elementem odpowiadającym za przetworzenie piany jest pistolet natryskowy. Nie bez powodu jest to dość drogie urządzenie. W pistolecie natryskowym znajduje się między innymi komora mieszania, a w niekórych modelach jest ona połączona z dyszą, która odpowiada na kształt natrysku piany.

Przy natrysku pianki należy także zwracać uwagę na równomierne rozprowadzanie piany na powierzchnie np. poddasza, ale tutaj także należy zwracać uwagę na takie elementy jak temperatura podłoża, temperatura otoczenia a także na wilgotności.
Zobacz również informacje na temat rekuperacji: http://req24.pl/
izolacje-usa.pl
Trwałość

Gwarancja 25 lat - niezmienność parametrów
Skuteczność

Dzięki swoim właściwościom
materiał stanowi skuteczną izolacje
ROZWÓJ PIANEK POLIURETANOWYCH
Producencie pianek poliuretanowych stale rozwijają technologię
aby coraz efektywniej wykorzystywać ją do izolacji w budownictwie.
Już teraz materiał ten wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku.
Należy spodziewać się ciągłego wzrostu popularności pianek PUR
w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.
Pianki PUR
Wróć do spisu treści